O mne

Celý môj život sa točí okolo kreatívy a reklamy. Napriek tomu som dlhé roky pôsobila ako klasický zamestnanec, pretože to tak bolo zaužívané, tak sa to, vraj, robí.

Najskôr dlhé roky v prestížnej IT firme, po materskej dovolenke v malom rodinnom biznise, neskôr v oblasti správy budovy (nákupného centra), napokon v oblasti biznis služieb.

Vždy, popri každom zamestnaní, som však vo svojom voľnom čase niečo tvorila a kreovala. Či už to bol beauty blog, kreatívna web stránka pre ženy, preklady kníh z anglického jazyka pre jedno z najväčších slovenských vydavateľstiev alebo výroba mydiel či sviečok.

Od januára 2019 sa venujem písaniu autorských článkov pre časopis FIT Štýl. A tak sa zo mňa stala už aj redaktorka. Nesmiem zabudnúť na moju milovanú tvorbu reklamných banerov, newslettrov, mailov pre zákazníka. Tri roky som viedla jeden rodinný e-shop, kde som mala na starosti content marketing spoločnosti. Vždy a stále som však bola niekoho zamestnancom.

Až prišiel deň, keď som si povedala DOSŤ. Na svojej kariérnej ceste som prišla k poznaniu, že potenciál, ktorý mám, je v prvom rade vo mne. Môj talent a danosti sú to, čo chcem dnes rozvíjať a premeniť svoj bohatý vnútorný svet na produkt. A tak dnes už viem, že to, čo chcem v živote robiť, je cesta freelancerky, teda osôbky na voľnej nohe a tvoriť kreatívny obsah napríklad aj PRE VÁS. Pre vašu web stránku, e-shop, blog, sociálne siete. Zavolajte mi, napíšte mail. Ja vás odbremením od vecí na ktoré popri vašom podnikaní nemáte čas a prinesiem do vášho biznisu vodopád kreativity.